Clean Lite Diode Lazer, Ütüleme Epilasyon Cihazı

SİZLERLE DAİMA, DAHA İYİ VE GÜZELE!...

Clean Lite Diode Ütüleme Lazer

MİSYONUMUZ

Clean Lazer 2002 yılında sektördeki boşlukları, eksiklikleri sistematik bir şekilde analiz ederek kozmetik, estetik ve güzellik sektörüne tüm dünyada kullanılan en son teknolojik cihazları tedarik etmek amacı ile kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite, uygun fiyat, dürüstlük ve devamlılığı kendisine ilke edinmiştir.
Clean Lite Diode Lazer Epilasyon Cihazı

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Epilasyon, lazer sistemleri, zayıflama, profesyonel cilt ve vücut bakım cihazları gibi estetik merkezleri ve güzellik salonlarının ihtiyacı olan tüm (Bakanlık onaylı) cihazların ve gerekli medikal malzemelerin satışını gerçekleştiren firmamız, bununla yetinmeyip müşterilerine satış sonrası hizmetini en kusursuz şekilde vermektedir.

Müşterilerine yerinde ve doğru hizmet vermeyi benimseyen Clean Lazer; geçen yıllarda sektöründe büyüme adına büyük adımlar atmış ve kısa süre zarfında sektördeki yerini pekiştirmiştir. Merkezi İstanbul'da olan Clean Lazer, gerek cihaz temini gerekse teknik destek konularında en iyi hizmeti vermektedir.

CLEAN LAZER HAKKINDA

Clean Lazer, Estetik ve Güzellik sektörüne yönelik, yeni jenerasyon düşünce yapısıyla ürün ve cihaz ihtiyaçlarınızın dışında, merkezinize, salonunuza, kliniğinize, işletmelerinize özel çözümler sunar.

Farklı sinerjilerin oluşturmanın en önemli unsur olduğunu kabul eden, size değer veren vizyonumuz ve yeni, uygun hedefler yaratmanızda size yardımcı olmak içerisinde olan misyonumuz ile, sektörel yenilikleri kendisine amaç edinen bir markayız biz. Yenilikleri sizin adınıza takip eden Clean Lazer bir çok ürünü çatısı altında toplamıştır. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, İtalya, Rusya başta olmak üzere ihtiyaçlara göre dünyanın birçok farklı noktasından çözümler sunan Clean Lazer, teknik anlamda sektörde ciddi işlere imzalar atmıştır.

Sizlerle çalışmaktan ve sizlerle tanışmaktan daima büyük mutluluk duyuyoruz..